Wykładowca
Jacek Kusiak
Wykładowca
Magdalena Tylipska

Jak utrzymać swój biznes w dobie koronawirusa

Webinar, na którym gościliśmy Magdalenę Tylipską - radcę prawnego i Jacka Kusiaka - prezesa Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Z tego materiału dowiesz się, jakie kroki możesz podjąć aby utrzymać swój biznes w czasie obecnego kryzysu. Jak powinny wyglądać negozjacje Najemca / Wynajmujący i czego w nich unikać, aby zachować zdrowe relacje na przyszłość.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak powinny wyglądać relacje z Najemcą w dobie krysysu.
  • Jakie są podstawowe zasady dotyczące negocjacji Właściciel (wynajmujący) a Najemca.
  • Wykonywanie umów najmu w warunkach specustawy.
  • Zakaz najmu krótkoterminowego i działania ochronne.
  • Wygaśnięcie i modyfikacja umów w warunkach COVID-19.
  • Żądanie obniżenia czynszu w umowie dzierżawy
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Jacek Kusiak

PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, PREZES STOWARZYSZENIA MIESZKANICZNIK

Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej.

Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu, firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Arqis.co platforma do wspólnego inwestowania w nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości.

Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS