Wykładowca
Jacek Kusiak
Wykładowca
Magdalena Tylipska

Jak utrzymać swój biznes w dobie koronawirusa

Webinar, na którym gościliśmy Magdalenę Tylipską - radcę prawnego i Jacka Kusiaka - prezesa Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Z tego materiału dowiesz się, jakie kroki możesz podjąć aby utrzymać swój biznes w czasie obecnego kryzysu. Jak powinny wyglądać negozjacje Najemca / Wynajmujący i czego w nich unikać, aby zachować zdrowe relacje na przyszłość.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak powinny wyglądać relacje z Najemcą w dobie krysysu.
  • Jakie są podstawowe zasady dotyczące negocjacji Właściciel (wynajmujący) a Najemca.
  • Wykonywanie umów najmu w warunkach specustawy.
  • Zakaz najmu krótkoterminowego i działania ochronne.
  • Wygaśnięcie i modyfikacja umów w warunkach COVID-19.
  • Żądanie obniżenia czynszu w umowie dzierżawy
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Jacek Kusiak

PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, PREZES STOWARZYSZENIA MIESZKANICZNIK

Od 2000 roku nieprzerwanie związany z rynkiem nieruchomości na wynajem. W Stowarzyszeniu również jest ekspertem od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej.

Przez 11 lat pracował we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Grecji i Polsce w dużej międzynarodowej korporacji, natomiast obecnie wykorzystując to doświadczenie prowadzi własne firmy i spółki. Są nimi np. K-Investments.eu, firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Arqis.co platforma do wspólnego inwestowania w nieruchomości. Investments4you.biz portal ogłoszeniowy dla inwestycji, inwestorów i usług z rynku nieruchomości.

Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS