Wykładowca
Rafał Ziomek
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Licytacje Komornicze - KROK PO KROKU

Całodniowe szkolenie dotyczące licytacji komorniczych. Rafał wprowadza uczestników szkolenia w tajniki zakupu nieruchomości na licytacjach komorniczych. Na szkoleniu uczestnicy przechodzą cały proces licytacji i przetargu, punkt po punkcie. Ze szkolenia można się dowiedzieć gdzie i jak szukać nieruchomości z ceną poniżej wartości rynkowej oraz jakie trzeba zebrać niezbędne dane przed licytacją.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Rodzaje licytacji, gdzie szukać nieruchomości.
  • Sprawdzenie KW w dziale III.
  • Jak jeszcze zwiększyć potencjał nieruchomości.
  • Komunikacja z komornikiem.
  • Udział w licytacji - przed, w trakcie i po.
  • Proces licytacji i przetargu, punkt po punkcie.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Rafał Ziomek

SPECJALISTA OD WYSZUKIWANIA OKAZJI RYNKOWYCH

Rafał w branży nieruchomości działa od 2007 roku. Jest znany jako specjalista od wyszukiwania okazji rynkowych. Większość z nieruchomości nabył na licytacjach, przetargach, ale również od osób indywidualnych. Swoje doświadczenie w nieruchomościach, zdobywał od 2004 roku pracując we Francji dla firmy zarządzającej kilkoma tysiącami mieszkań w Alpach francuskich i włoskich. Absolwent Ecole Internationale de Commerce we Francji.

Praktyk w prowadzeniu własnego biznesu, szkoleniowiec, prowadzi również szkolenia z zakresu inwestowania w nieruchomości oraz licytacji komorniczych. Dziesiątki przeprowadzonych transakcji zakupu nieruchomości ze środków własnych i inwestorów sprawiły, że przekazywana wiedza jest okraszona olbrzymią dawką przykładów i inwestorskiego doświadczenia. Rafał obala mity i przekonania na temat zakupu nieruchomości na licytacjach i przetargach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS