Wykładowca
Monika Kowalczyk
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Najem na poziomie EKSPERT

Szkolenie zaprojektowane zostało z myślą o osobach, które chcą z najmu nieruchomości zbudować solidny biznes. Obejmuje zaawansowaną wiedzę z zakresu praktyki najmu okazjonalnego i instytucjonalnego oraz co robić w sytuacjach kryzysowych z najemcami.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Weryfikacja potencjalnego najemcy
  • Dobra umowa najmu
  • Najem okazjonalny i instytucjonalny
  • Korzyści formalne najmu okazjonalnego i instytucjonalnego
  • Zakończenie umowy najmu na 5 różnych sposobów
  • Protokół zdawczo odbiorczy i media
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Monika Kowalczyk

EKSPERT OD NAJMU DŁUGOTERMINOWEGO

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, licencjonowany zarządca nieruchomości, z rynkiem nieruchomości związana od 2005 roku.

W czasie swojej kariery zawodowej pracowała m.in. w firmie Keen Property Management, gdzie na wzór brytyjski stworzyła od podstaw dział zarządzania mieszkaniami na wynajem, którego portfolio obejmowało ponad 200 mieszkań w całym kraju.

Od 2013 roku właścicielka K2 Asset Management (K2AM). Olbrzymie doświadczenie w praktyce, wsparte m.in. szkoleniami organizowanymi przez CCIM oraz warszawski WSPON (Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) pozwala jej na wsparcie klientów w obszarze asset management oraz doradztwo w zakresie inwestycji w nieruchomości.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS