MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

PAWEŁ CZERWIŃSKI


Jak zarabiać na nieruchomościach w nowej rzeczywistości
 

Spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Pawła Czerwińskiego z Warszawy. Opowiadał z pasją o tym, jak w ciężkich czasach pandemii, w całkiem nowej rzeczywistości zarabiać na nieruchomościach. Spotkanie prowadził Michał Zduńczyk, lider oddziału w Dublinie.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 127 MINUT

PAWEŁ CZERWIŃSKI
  • Jak zarabiać na nieruchomościach w nowej rzeczywistości

PAWEŁ CZERWIŃSKI - Inwestor w nieruchomości

Swoją drogę do wolności finansowej oparł o inwestycje w nieruchomości na wynajem. Jego przygoda rozpoczęła się, gdy pracował na etacie w dużej międzynarodowej korporacji. Pamięta bardzo dobrze jak po 12 godzinach pracy chodził oglądać kolejne mieszkania.

W 2012 został współzałożycielem Stowarzyszenia Mieszkanicznik zrzeszającym obecnie ponad 2700 członków regularnie spotykających się w szesnastu miastach w Polsce i kilku oddziałach europejskich poza Polską. Obecnie sam jest wykładowcą na wielu kongresach, spotkaniach i szkoleniach w kraju jak i zagranicą.

Dziś nie pracuje już zawodowo, zajmuje się wyłącznie tym, co uwielbia. Odbył podróż dookoła świata i planuje kolejną, nadal zajmuje się nieruchomościami, które dają mu wiele frajdy i przygód. Sam inwestuje w kolejne mieszkania będące źródłem pasywnego dochodu jak również pomaga innym osiągać ich marzenie osiągnięcia tego stanu.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)