Wykładowca
Paweł Czerwiński
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak zarabiać na nieruchomościach w nowej rzeczywistości

Spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Pawła Czerwińskiego z Warszawy. Opowiadał z pasją o tym, jak w ciężkich czasach pandemii, w całkiem nowej rzeczywistości zarabiać na nieruchomościach. Spotkanie prowadził Michał Zduńczyk, lider oddziału w Dublinie.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistoći.
  • Jak zarabiać na nieruchomościach w pandemicznych czasach.
  • Jakie dane i z jakich krajów warto śledzić w czasie pandemii.
  • Które z danych obrazują czynniki mające wpływ na rynek nieruchomości.
  • Trendy na rynku nieruchomości.
  • Najkorzystniejsze formy najmu w czasie pandemii.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Paweł Czerwiński

INWESTOR W NIERUCHOMOŚCI

Swoją drogę do wolności finansowej oparł o inwestycje w nieruchomości na wynajem. Jego przygoda rozpoczęła się, gdy pracował na etacie w dużej międzynarodowej korporacji. Pamięta bardzo dobrze jak po 12 godzinach pracy chodził oglądać kolejne mieszkania.

W 2012 został współzałożycielem Stowarzyszenia „Mieszkanicznik” zrzeszającym obecnie ponad 2700 członków regularnie spotykających się w szesnastu miastach w Polsce i kilku oddziałach europejskich poza Polską. Obecnie sam jest wykładowcą na wielu kongresach, spotkaniach i szkoleniach w kraju jak i zagranicą.

Dziś nie pracuje już zawodowo, zajmuje się wyłącznie tym, co uwielbia. Odbył podróż dookoła świata i planuje kolejną, nadal zajmuje się nieruchomościami, które dają mu wiele frajdy i przygód. Sam inwestuje w kolejne mieszkania będące źródłem pasywnego dochodu jak również pomaga innym osiągać ich marzenie osiągnięcia tego stanu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS