Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Wykładowca
Marek Golec
Ocena:

Podatki w nieruchomościach w 2023. Co się zmieni i jak je optymalizować?

Kończymy rok 2022. W roku 2023 czeka nas dużo zmian w podatkach. Niestety część jest na niekorzyść. Jedną z ważniejszych będzie likwidacja amortyzacji. Jak możemy sobie poradzić podatkowo w nadchodzącym czasie. Na ostatnim w 2022 r. spotkaniu Mieszkaniczników w Warszawie gościliśmy tradycyjnie Grzegorza Grabowskiego i Marka Golca. Jeżeli działasz na rynku nieruchomości i chcesz wiedzieć więcej na temat nowych przepisów, obejrzyj ten materiał. Z pewnością jest dla Ciebie!

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak dokładnie będzie wyglądał najem w 2023 roku?
  • Jakie będą różnice w podatkach przy działalności gospodaczej i spółce z o.o.?
  • W jaki sposób będzie można zoptymalizować podatki w spółce w roku 2023?
  • Czym zastąpimy rozliczenia wg. skali w najmie prywatnym?
  • Jak koniec amortyzacji wpłynie podatkowo na Twój biznes i co można z tym zrobić?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS. ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

DORADCA PODATKOWY

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu. Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS