Wykładowca
Mgdalena Żuchowska
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Podnajem biurek i inne sprawdzone pomysły

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Magdalenę Żuchowską. Magda jest inwestorem w nieruchomości i przedsiębiorcą. Opowiada o rozwiązaniach binesowych, które wprowadziła podczs pandemii w swoich firmach w Polsce i w Niemczech. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Józef Kajta, lider oddziału z Krakowa.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Rozwiązania na miarę czasów?
  • Czym jest wirtualne biuro?
  • Jak działa biuro wirtualne?
  • Regulacje prawne.
  • Na co wskazuje lokalizacja i standard biura?
  • Podnajem biurek - sposób na kryzys.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Magdalena Żuchowska

INWESTOR I PRZEDSIĘBIORCA

Od 2016 roku właściciel firmy i współwłaściciel spółki Easy-Office działających na terenie Niemiec, zajmujących się rejestracją firm i oferującej wirtualne biuro dla przedsiębiorców. Ponadto pracownik największego w Niemczech biura księgowego dla Polskich przedsiębiorców - stanowisko: główna księgowa, specjalizacja: firmy budowlane.

Współwłaściciel spółki Polskiej zwrotpodatku.info sp.z o.o zajmującej się głównie rozliczaniem podatków Polskich i Niemieckich firm jak i osób fizycznych, rejestracją firm na terenie Niemiec, tłumaczeniem przysięgłym oraz księgowością Niemieckich przedsiębiorców.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS