PRZYDATNY MATERIAŁ WIDEO

RYZYKO W NAJMIE

8 kosztownych błędów!

Materiał przeznaczony jest dla osób, które mają już własne nieruchomości, bądź planują zacząć swoją przygodę z mieszkaniami na wynajem.

W środku znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak kupić dobrą nieruchomość, jak z zyskiem ją wynajmować, jaką umowę podpisać, jak rozliczać podatki z najmu, jakie wsparcie Ci się przyda.

CO JEST W ŚRODKU?

NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY

KAŻDY PUNKT DOKŁADNIE JEST OMÓWIONY

NAJWAŻNIEJSZA CZĘŚĆ SZKOLENIA

🕑 CZAS TRWANIA - 106 MINUT

PRELEGENT

Robert Kuliga - Przedsiębiorca, inwestor


Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia, aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku nieruchomości na wynajem. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime.


Ekspert w obszarach: remontów mieszkań na wynajem, najmu w tym najmu na pokoje, projektowania wnętrz i home stagingu, a także maksymalizacji przychodów z najmu. Realizuje również inwestycje mieszkaniowe na tzw. szybką sprzedaż oraz butikowe projekty deweloperskie.

MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

Obecnie na Platformie Akademii dostępnych jest PONAD 260 MATERIAŁÓW VIDEO i każdego miesiąca dochodzą nowości. Średnio kilka w tygodniu.

Po zalogowaniu dajemy Ci dostęp do kilku materiałów o łącznej wartości ponad 1000 pln. Z jednego z nich między innymi dowiesz się o 9 kluczowych składnikach pomagających zbudować relacje biznesowe. Z kolejnego dowiesz się o dość kosztownych błędach w najmie długoterminowym i jak ich unikać.

Przygotuj się na najbliższy czas, bo zdecydowanie warto. Zdobywaj wiedzę i wdrażaj ją w swoim biznesie. Wiemy z doświadczenia, że to sprawdzony sposób na osiągnięcie sukcesu!

KILKA OPINII NASZYCH STUDENTÓW

Michał Pawłowski
😎 "Bardzo dobry projekt, umożliwia uzyskiwanie wiedzy nie tylko na lokalnych spotkaniach. " 😎
Marek Kozłowski
👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍
Iwona
👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌

MASZ PYTANIE, NAPISZ DO NAS