CZAS TRWANIA 45 MINUT

Ronald Szczepankiewicz

CZEGO MASZ SZANSĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ?

  • Jak być idealnym klientem o oczach banku, żeby zachęcić do siebie bank?
  • Jakie są mity kredytowe dotyczące uzyskiwanych dochodów?
  • Czym jest idealna nieruchomość w oczach Banku?
  • Koszty mieszkania w kredycie o których pamiętają wszyscy versus te o których zapomina większość
  • Ile trzeba mieć gotówki na koncie aby uruchomić kredyt z wkładem własnym 10%?
  • Jak zachować ciągłość zakupu nieruchomości na kredyt przy optymalizacji podatkowej wykorzystując amortyzację?

Ronald Szczepankiewicz - Prezes Zarządu RM Kredyty

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio z setkami Inwestorów, oraz osób szukających kredytu na własne cele mieszkaniowe. Ekspert od finansowania, a zarazem absolwent szkoleń z inwestowania w nieruchomości prowadzonych przez Piotra Hryniewicza w Poznaniu. Na przestrzeni lat pracował dla takich firm jak Expander Advisors oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, odbywając łącznie ponad 3000 osobistych spotkań z Klientami.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

OPINIE STUDENTÓW AKADEMII

👍 Obejrzałem kilka darmowych materiałów z Akademii Mieszkanicznika. Bardzo wartościowe treści. Polecam. 👍

Marek Kozłowski

👌 Super inicjatywa, super wykonanie. Bardzo praktyczne rady ułatwiające rozpoczęcie przygody z wynajmem. Ogromna wiedza prowadzących wykłady. 👌

Paweł Walczak

👏 Dobrze, że są opisane/wyjaśnione podstawowe zagadnienia w najmie. Brawa również za szybka reakcje/porady/wsparcie po pojawieniu się epidemii. 👏

Iwona

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS