Wykładowca
Roland Szczepankiewicz
Kategoria
Finansowanie i podatki
Ocena:

Koronawirus vs. aktualna sytuacja kredytobiorców

Spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Ronalda Szczepankiewicza. Ronald jest ekspertem od kredytów hipotecznych. Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym? Jak wygląda obecnie rynek bankowo-kredytowy oraz jak skorzystać z „Wakacji kredytowych”. Spotkanie prowadził Karol Kucharzewski, lider oddziału lubelskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy kredyty hipoteczne nadal są dostępne?
  • Jak wygląda obecnie rynek banko-kredytowy?
  • Wakacje kredytowe - jak z nich skorzystać?
  • Wakacje kredtytowe - szansa czy zagrożenie?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Roland Szczepankiewicz

PREZES ZARZĄDU RM KREDYTY

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio z setkami Inwestorów, oraz osób szukających kredytu na własne cele mieszkaniowe. Ekspert od finansowania, a zarazem absolwent szkoleń z inwestowania w nieruchomości prowadzonych przez Piotra Hryniewicza w Poznaniu. Na przestrzeni lat pracował dla takich firm jak Expander Advisors oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, odbywając łącznie ponad 3000 osobistych spotkań z Klientami.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS