Wykładowca
Roland Szczepankiewicz
Kategoria
Finansowanie i podatki
Ocena:

Koronawirus vs. aktualna sytuacja kredytobiorców

Spotkanie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Ronalda Szczepankiewicza. Ronald jest ekspertem od kredytów hipotecznych. Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym? Jak wygląda obecnie rynek bankowo-kredytowy oraz jak skorzystać z „Wakacji kredytowych”. Spotkanie prowadził Karol Kucharzewski, lider oddziału lubelskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Czy kredyty hipoteczne nadal są dostępne?
  • Jak wygląda obecnie rynek banko-kredytowy?
  • Wakacje kredytowe - jak z nich skorzystać?
  • Wakacje kredtytowe - szansa czy zagrożenie?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Roland Szczepankiewicz

PREZES ZARZĄDU RM KREDYTY

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio z setkami Inwestorów, oraz osób szukających kredytu na własne cele mieszkaniowe. Ekspert od finansowania, a zarazem absolwent szkoleń z inwestowania w nieruchomości prowadzonych przez Piotra Hryniewicza w Poznaniu. Na przestrzeni lat pracował dla takich firm jak Expander Advisors oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, odbywając łącznie ponad 3000 osobistych spotkań z Klientami.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS