JACEK KUBRAK

Rynek nieruchomości – Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?
 

Na spotkaniu lokalnym w Warszawie wystąpił Jacek Kubrak. Jego prelekcja dotyczyła szerszego spojrzenia na obowiązujące cykle inwestycyjnych, zależnością pomiędzy, wojną a populacją w tych cyklach i obserwacją jak działa dług i jak można wykorzystać obecną chwilę w której jesteśmy. Bardzo ciekawe spotkanie.


Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Jacek Kubrak - doświadczony inwestor

Jacek Kubrak jest aktywnie działającym inwestorem na rynku finansowym już od 1992 roku.

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Kluczowe przedsięwzięcia gospodarcze Creotech Instruments S.A., Scan Computer Data Sp. z o.o. System, System 3000 S.A., SterProjekt S.A., Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Contango S.A. Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

CZAS TRWANIA - 99 MINUT

JACEK KUBRAK - RYNEK NIERUCHOMOŚCI - GDZIE JESTEŚMY, DOKĄD ZMIERZAMY
  • Skuteczne inwestowanie
  • Wojna
  • Inwestowanie i cykle
  • Dług
  • Populacja
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)