JACEK KUBRAK

Rynek nieruchomości – Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?
 

Na spotkaniu lokalnym w Warszawie wystąpił Jacek Kubrak. Jego prelekcja dotyczyła szerszego spojrzenia na obowiązujące cykle inwestycyjnych, zależnością pomiędzy, wojną a populacją w tych cyklach i obserwacją jak działa dług i jak można wykorzystać obecną chwilę w której jesteśmy. Bardzo ciekawe spotkanie.


Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Jacek Kubrak - doświadczony inwestor

Jacek Kubrak jest aktywnie działającym inwestorem na rynku finansowym od 1992 roku.

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Jest jest także przedsiębiorcą. Inwestowania uczył się już na początku lat 90., kiedy wystartowała polska giełda. Przekonuje kolejne pokolenia przedsiębiorców, że inwestowanie to nie tylko suche liczby. Że inwestowanie jest nierozerwalnie związane z emocjami, stresem i lękiem. Pokazuje, jak radzić sobie z destrukcyjnymi emocjami i budować pewność siebie na rynku inwestorskim. Jest przekonujący i dla założycieli niewielkich start-upów, i dla menedżerów wielkich korporacji. Doradza jednym i drugim.

CZAS TRWANIA - 99 MINUT

JACEK KUBRAK - RYNEK NIERUCHOMOŚCI - GDZIE JESTEŚMY, DOKĄD ZMIERZAMY
  • Skuteczne inwestowanie
  • Wojna
  • Inwestowanie i cykle
  • Dług
  • Populacja
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)