Wykładowca
Jacek Kubrak
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Rynek nieruchomości – Gdzie jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Na spotkaniu lokalnym w Warszawie wystąpił Jacek Kubrak. Jego prelekcja dotyczyła szerszego spojrzenia na obowiązujące cykle inwestycyjnych, zależnością pomiędzy, wojną a populacją w tych cyklach i obserwacją jak działa dług i jak można wykorzystać obecną chwilę w której jesteśmy. Bardzo ciekawe spotkanie.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak skutecznie inwestować w nieruchomości?
  • Czym jest wojna na rynku nieruchomości.
  • Inwestowanie i jego cykle.
  • Inwestowanie contra dług.
  • Populacja.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Jacek Kubrak

DOŚWIADCZONY INWESTOR

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Jest jest także przedsiębiorcą. Inwestowania uczył się już na początku lat 90., kiedy wystartowała polska giełda. Przekonuje kolejne pokolenia przedsiębiorców, że inwestowanie to nie tylko suche liczby. Że inwestowanie jest nierozerwalnie związane z emocjami, stresem i lękiem. Pokazuje, jak radzić sobie z destrukcyjnymi emocjami i budować pewność siebie na rynku inwestorskim. Jest przekonujący i dla założycieli niewielkich start-upów, i dla menedżerów wielkich korporacji. Doradza jednym i drugim.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS