WALDEMAR KOCHANEK


Wynajem średnioterminowy i zakup hotelu pracowniczego
 

Spotkanie Mieszkanicznika w Warszawie na którym gościliśmy Waldemara Kochanka. Opowiadał o procesie zakupu hotelu pracowniczego wraz. Ważną częścią wykładu było poruszenie kwestii zrządzania całym procesem obsługi i opłacalności.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Waldemar Kochanek - Inwestor, Lider Oddziału w Poznaniu

Inwestuje w nieruchomości od 2012 roku. Rozpoczął od zakupu kawalerki na wynajem ale nieruchomości tak zawróciły mu w głowie, że stały się pasją, którą codziennie realizuje. Obecnie przeprowadza transakcje typu flip, czyli kup-wyremontuj-sprzedaj a w 2017 nabył też hotel pracowniczy, który ma działać w modelu wynajmu średnioterminowego. Od 2014 r. jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Mieszkanicznik a od stycznia 2017 pełni obowiązki Lidera Oddziału w Poznaniu.

Wynajem średnioterminowy i zakup hotelu pracowniczego

Nagranie prezentacji Waldemara Kochanka podczas spotkania Mieszkaniczników, które odbyło się w Warszawie w dn. 06.02.2018 r.

Nagranie obejmuje większą część spotkania od przywitania uczestników, informacji o bieżących projektach stowarzyszenia, ogłoszeń uczestników po prezentację merytoryczną pt. "Wynajem średnioterminowy i zakup hotelu pracowniczego"

CZAS TRWANIA - 85 MINUT

- Waldemar Kochanek -
  • Wynajem średnioterminowy i zakup hotelu pracowniczego
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)