Wykładowca
Ronald Szczepankiewicz
Kategoria
Finansowanie i podatki
Ocena:

Co dalej z cenami mieszkań i co nieuchronnie nadchodzi?

To pytanie nurtuje nie tylko inwestorów ale i wielu Mieszkaniczników. Rynek kredytów stoi i nie wiadomo dokładnie kiedy skończy się podnoszenie stóp % i galopująca inflacja. Obejrzyj ten materiał. Znajdziesz w nim nie tylko wiedzę, ale też wskazówki jak z niej skorzystać, żeby wygrać na rynku. Zapraszamy.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Co aktualnie dzieje się na rynku nieruchomości w Polsce? Czy warto teraz inwestować w nieruchomości nie wiedząc jak będzie zachowywał się rynek?
  • Jak wygląda obecna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych? Czy w dzisiejszych realiach opłaca się brać kredyt hipoteczny, czy raczej należałoby się wstrzymać?
  • Co nam mówią teraźniejsze wskaźniki podaży i popytu? Dlaczego w wielu przypadkach dobra znajomość rynku pozwala zarabiać solidne pieniądze?
  • Jak wyglądają liczby i wykresy finansowe? W jaki sposób galopująca inflacja i rosnące stopy procentowe będą miały wpływ na najbliższą przyszłość kredytobiorców?
  • Dokąd zmierzamy czyli trendy na rynku nieruchomości Czy trendy, które panowały od kilku lat na rynku mieszkań utrzymają się czy raczej czeka nas korekta i spadki?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Ronald Szczepankiewicz


EKSPERT FINANSOWY

W środowisku inwestorów w nieruchomości jest powszechnie znanym ekspertem od finansowania. Założyciel RMKREDYTY.pl, które od 2012 roku pomogło swoim Klientom uzyskać finansowanie na kwotę ponad 1 000 000 000 złotych.

Jest twórcą autorskiego kursu pozwalającego zbudować portfel 7 nieruchomości na wynajem za pomocą kredytów mieszkaniowych. Sam również inwestuje. W 2019 roku wraz z zespołem znalazł, kupił, wyremontował i wynajął blisko 26 mieszkań w Warszawie. O pracy Ronalda wypowiadały się z uznaniem osoby takie jak Michał Szafrański, twórca bloga jakoszczedzacpieniadze.pl,

Piotr Hryniewicz twórca Edukacji Inwestowania w Nieruchomości czy też Maciej Wieczorek, twórca programu Expert w Bentley’u. Jego książka Tajna Broń Kredytobiorcy jest jednym z najbardziej praktycznych poradników na temat zakupu nieruchomości w kredycie.