Wykładowca
Magdalena Tylipska
Wykładowca
Grzegorz Grabowski

Jak wykorzystać pomoc Tarczy Antykryzysowej, by ratować swój biznes

W tym materiale znajdziesz wiele praktycznych informacji związanych z wykorzystaniem pomocy Tarczy Antykryzysowej. O blaskach i cieniach tej pomocy opowiedzą: Magdalena Tylipska - Radca Prawny oraz Grzegorz Grabowski - Doradca Podatkowy.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Które przepisy prawa regulują obecną sytuację wyjątkową?
  • Co zawiera Tarcza Antykryzysowa?
  • Instrumenty kredytowo-pożyczkowe dla przedsiębiorców.
  • Zwolnienia ze składek ZUS - dla kogo?
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń - dla kogo od kogo?
  • Jednorazowa pożyczka dla mikroprzedsiębiorcy.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

Grzegorz Grabowski

EKSPERT DS ROZLICZEŃ PODATKOWYCH NIERUCHOMOŚCI

Wieloletni praktyk najmu, rozliczeń z najemcami i rozliczania podatku od najmu oraz innych działalności w branży nieruchomości: podnajmu, usług zakwaterowania oraz handlu mieszkaniami (flipów). Na co dzień prowadzi, wraz ze swoim wspólnikiem, biuro rachunkowe wyspecjalizowane w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości.

Jest członkiem założycielem oraz członkiem Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, a także ekspertem Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS