Wykładowca
Piotr Ściesiński
Kategoria
Przepisy prawa, Umowy najmu
Ocena:

Prawo na poziomie EKSPERT

Szkolenie zaprojektowane zostało z myślą o osobach, które chcą z najmu nieruchomości zbudować solidny biznes. Obejmuje zaawansowaną wiedzę z zakresu prawa w najmie, obejmującą niezbędne elementy wypowiedzenia umowy najmu oraz wiedzę jak w szybki sposób odzyskiwać wierzytelności.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Zawarcie umowy najmu okazjonalnego lub instytucjonalnego
  • Zawarcie umowy najmu okazjonalnego lub instytucjonalnego - klauzule
  • Wypowiedzenie umowy najmu - brak zapłaty, podnajęcie bez zgody
  • Wypowiedzenie - ważne przyczyny, jak sporządzić rozwiązanie umowy, fakty i mity
  • Zwrot lokalu, eksmisja, odpowiedzialność karna
  • Odzyskiwanie należności, E-sądy
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Piotr Ściesiński

EKSPERT OD PRAWA W NIERUCHOMOŚCIACH

Od zawsze mieszkał w Trójmieście, a od kilkunastu lat w Sopocie. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Lubi się uczyć i pogłębiać swoje umiejętności.

Jak sam mówi o sobie — lubi wydawać pieniądze. Zawsze jednak wydaje je z głową, oszczędnie. Pomimo tego, że kocha swoją pracę, bierze pod uwagę, że może kiedyś nadejdzie taki dzień, że będzie chciał zakończyć karierę i pracować mniej lub wcale. Dzięki swojemu podejściu aktywnie inwestuje zaoszczędzone pieniądze.

Prowadzi poczytnego bloga "Skarbona Mamony", gdzie pisze o wolności finansowej ludzi sukcesu. O głębszym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość. Uważa, że wszyscy chcemy dążyć do niezależności i satysfakcji z życia.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS