Wykładowca
Sławek Czapliński
Kategoria
Przepisy prawa
Ocena:

Myśleć jak rzeczoznawca majątkowy!

Wycena nieruchomości a wartość nieruchomości to dwie różne sprawy. Większość ludzi myśli, że to jedno i to samo. W tym materiale video poznasz różnice, jak również dowiesz się o tym, jak sobie poradzić w sądzie w przypadku zalania mieszkania i dlaczego doświadczony Mieszkanicznik (nie) potrzebuje pomocy rzeczoznawcy majątkowego. Warto zapoznać się z treścią tego materiału video.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Wartość, a cena nieruchomości w oparciu o analizę rynku nieruchomości
  • Jakie czynniki i w jakim stopniu wpływają na wartość nieruchomości lokalowej?
  • Dlaczego chętnie porozmawiam o wartości nieruchomości, a niechętnie wykonam wycenę lokalu mieszkalnego?
  • Zalanie mieszkania - jak wygrałem w sądzie z towarzystwem ubezpieczeniowym - praktyczne wskazówki
  • Sala sądowa - „jak czuć się jak ryba w wodzie” - sprawy sądowe z perspektywy biegłego sądowego ds. wycen nieruchomości
  • Wyselekcjonowane przykłady wycen
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Sławek Czapliński

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

Pasjonat nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, członek Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik" - https://mieszkanicznik.org.pl. Od ponad 13 lat wynajmuje własne nieruchomości. Najpierw lokale mieszkalne, później garaże, następnie komórki lokatorskie. Łącznie posiada ponad 40 aktywnych umów najmu w Warszawie, które obsługuje.

Biegły sądowy w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Członek Warszawskiego Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych i Członek Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego. Prowadził wykłady dla szkoły biznesu Asbiro, jak również ćwiczenia oraz wykłady w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Pisze o nieruchomościach, prowadzi szkolenia, udziela wywiadów.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS