Wykładowca
Sławek Czapliński
Kategoria
Przepisy prawa
Ocena:

Myśleć jak rzeczoznawca majątkowy!

Wycena nieruchomości a wartość nieruchomości to dwie różne sprawy. Większość ludzi myśli, że to jedno i to samo. W tym materiale video poznasz różnice, jak również dowiesz się o tym, jak sobie poradzić w sądzie w przypadku zalania mieszkania i dlaczego doświadczony Mieszkanicznik (nie) potrzebuje pomocy rzeczoznawcy majątkowego. Warto zapoznać się z treścią tego materiału video.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Wartość, a cena nieruchomości w oparciu o analizę rynku nieruchomości
  • Jakie czynniki i w jakim stopniu wpływają na wartość nieruchomości lokalowej?
  • Dlaczego chętnie porozmawiam o wartości nieruchomości, a niechętnie wykonam wycenę lokalu mieszkalnego?
  • Zalanie mieszkania - jak wygrałem w sądzie z towarzystwem ubezpieczeniowym - praktyczne wskazówki
  • Sala sądowa - „jak czuć się jak ryba w wodzie” - sprawy sądowe z perspektywy biegłego sądowego ds. wycen nieruchomości
  • Wyselekcjonowane przykłady wycen
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Sławek Czapliński

RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY

Pasjonat nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, członek Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik" - https://mieszkanicznik.org.pl. Od ponad 13 lat wynajmuje własne nieruchomości. Najpierw lokale mieszkalne, później garaże, następnie komórki lokatorskie. Łącznie posiada ponad 40 aktywnych umów najmu w Warszawie, które obsługuje.

Biegły sądowy w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie. Członek Warszawskiego Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych i Członek Polskiej Izby Rzeczoznawstwa Majątkowego. Prowadził wykłady dla szkoły biznesu Asbiro, jak również ćwiczenia oraz wykłady w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Pisze o nieruchomościach, prowadzi szkolenia, udziela wywiadów.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS