JUSTYNA BRONIECKA


Inwestowanie w nieruchomosci poprzez spółki z o.o.
 

Spotkanie Mieszkanicznika w Warszawie na którym gościliśmy Justyną Broniecką. Opowiadała o formach prawnych prowadzenia biznesu nieruchomości. Ważną częścią wykładu było poruszenie cech spółki z o.o. i działalności gospodarczej.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

Justyna Broniecka - Przedsiębiorca, menadżer i szkoleniowiec

Od czasu szkoły średniej interesowała się przedsiębiorczością, budowaniem firmy i procesami jakie zachodzą w organizacji. Gdy miała 21 lat, została kierownikiem restauracji, która zatrudniała blisko 100 osób. W swojej 10-letniej karierze etatowego pracownika przeszła przez drogę menadżera operacyjnego, szkoleniowca oraz dyrektora działu personalnego.

Pracując „u kogoś” zawsze obserwowała całe procesy, uczyła się wszystkiego, co było dostępne w budowaniu firmy starając się pracować, jakby to była jej firma. Wszystko po to, aby móc stać się pełnowartościowym przedsiębiorcą, unikając większości błędów, które podejmują osoby bez doświadczenia.

Następnie założyła ze swoją wspólniczką firmę ReduTax, która zajmuje się edukacją przedsiębiorców w zakresie bezpiecznego prowadzenia biznesu oraz optymalizacji podatkowych. Przez pierwsze trzy lata firma doszła do poziomu obsługi ponad 150 stałych klientów firmowych.

CZAS TRWANIA - 75 MINUT

- Justyna Broniecka -
  • Inwestowanie w nieruchomości poprzez spółki z o.o.
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)