Wykładowca
Paweł Preisner
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Inwestycja w czasach Covid-19

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem. Opowiada krok po kroku o procesie deweloperskim podczas pandemii Covid-19. Prezentuje schemat współpracy z pośrednikami kredytowymi. Szczegółowo przedstawiony zostaje model sprzedaży na własną rękę i z pomocą pośrednika nieruchomości. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Radosław Rup, lider oddziału z Katowic.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jaki powinien być sposób myślenia dewelopera?
  • Proces deweloperski w czasie pandemii?
  • Jak powinien wyglądać proces współpracy z pośrednikami kredytowymi?
  • Na co zwrócić uwagę w planowaniu inwestycji w pandemii?
  • Model sprzedaży inwestycji na własną rękę.
  • Model sprzedaży z pomocą pośrednika nieruchomości.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Paweł Preisner

DEWELOPER

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Oddał do użytkowania setki mieszkań i jeden hotel. Doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności na rynku nieruchomości, pozwoliły na zebranie wiedzy, którą podzieli się podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS