MAMY WIĘCEJ TAKICH MATERIAŁÓW

PAWEŁ PREISNER


Inwestycja w czasach Covid-19
 

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem. Opowiada krok po kroku o procesie deweloperskim podczas pandemii Covid-19. Prezentuje schemat współpracy z pośrednikami kredytowymi. Szczegółowo przedstawiony zostaje model sprzedaży na własną rękę i z pomocą pośrednika nieruchomości. Bardzo wartościowy webinar. Spotkanie prowadził Radosław Rup, lider oddziału z Katowic.

Dostęp do wszystkiego 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

CZAS TRWANIA - 122 MINUTY

- PAWEŁ PREISNER -
  • Inwestycja w czasach Covid - 19

Paweł Preisner - Deweloper

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Setki oddanych do użytkowania mieszkań i jeden hotel, który stanowi przysłowiową wisienkę na torcie. Masa życiowych doświadczeń tylko umocniła przekonanie, że warto się wyróżnić i pielęgnować pomysły, które wpadają do głowy. Doświadczenie wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności, ogólnie mówiąc w nieruchomościach pozwoliły na zebranie bezmiernej ilości wiedzy, którą przedstawi podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

OBEJRZYJ CAŁOŚĆ

Dostęp tylko do tego kursu TYLKO 79zł (dostęp do tego kursu przez 12 miesięcy)
Dostęp do wszystkich kursów TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)