Wykładowca
Krzysztof Derdzikowski
Wykładowca
Sebastian Kwit
Ocena:

Jak uzyskać warunki zabudowy w 2022 roku?

Nowy rok przyniósł nam nie tylko Nowy Ład, ale i nowe porządki w nieruchomościach gruntowych, oraz w uzyskiwaniu warunków zabudowy. Ten drugi temat był szeroko omawiany przez media w połączeniu z możliwością budowy domów na zgłoszenie do 70 m2. Jak wygląda ta procedura w praktyce? Odpowiedź jest w materiale video.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak uzyskać warunki zabudowy w 2022 roku?
  • Jak wygląda procedura zgłoszenia budowy domu do 70 m2?
  • Co musi zawierać nowy wniosek o uzyskanie warunków zabudowy?
  • Jak zwiększyć swoją szansę na uzyskanie warunków zabudowy?
  • Jakie jest zainteresowanie warunkami zabudowy i domami na zgłoszenie w bieżącym roku?
  • Jak wygląda kwestia wydzielenia działek pod budynki do 70 m.?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Krzysztof Derdzikowski

ESKPERT OD INWESTOWANIA W GRUNTY

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży.

Pierwszą firmę założył z kolegą w czasie kryzysu na rynku gruntów. Inwestorów na rynku, zarabiający na działkach rolnych. Pomaga swoim klientom obracać ziemiami rolnymi.

Aktualnie Manager Ds. Strategii I Relacji Inwestorskich w Tur Nieruchomości. Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych.

Sebastian Kwit

EKSPERT OD WARUNKÓW ZABUDOWY

Z wykształcenia urbanista, zawodowo urzędnik. Na co dzień zajmuje się warunkami zabudowy i planami zagospodarowania przestrzennego w jednej z polskich gmin.

Po godzinach pracy prężnie rozwija swoją działalność w internecie i poza nim, w której skupia się na pomocy w przekształcaniu działek oraz edukacji w dziedzinie planowania przestrzennego. Ponadto stara się również zmieniać negatywne postrzeganie urzędników. Od niedawna również bloger.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS