Wykładowca
Krzysztof Derdzikowski
Wykładowca
Sebastian Kwit
Ocena:

Jak uzyskać warunki zabudowy w 2022 roku?

Nowy rok przyniósł nam nie tylko Nowy Ład, ale i nowe porządki w nieruchomościach gruntowych, oraz w uzyskiwaniu warunków zabudowy. Ten drugi temat był szeroko omawiany przez media w połączeniu z możliwością budowy domów na zgłoszenie do 70 m2. Jak wygląda ta procedura w praktyce?  Odpowiedź jest w materiale video.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak uzyskać warunki zabudowy w 2022 roku?
  • Jak wygląda procedura zgłoszenia budowy domu do 70 m2?
  • Co musi zawierać nowy wniosek o uzyskanie warunków zabudowy?
  • Jak zwiększyć swoją szansę na uzyskanie warunków zabudowy?
  • Jakie jest zainteresowanie warunkami zabudowy i domami na zgłoszenie w bieżącym roku?
  • Jak wygląda kwestia wydzielenia działek pod budynki do 70 m.?
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Krzysztof Derdzikowski

ESKPERT OD INWESTOWANIA W GRUNTY

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży.

Pierwszą firmę założył z kolegą w czasie kryzysu na rynku gruntów. Inwestorów na rynku, zarabiający na działkach rolnych. Pomaga swoim klientom obracać ziemiami rolnymi.

Aktualnie Manager Ds. Strategii I Relacji Inwestorskich w Tur Nieruchomości. Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych.

Sebastian Kwit

EKSPERT OD WARUNKÓW ZABUDOWY

Z wykształcenia urbanista, zawodowo urzędnik. Na co dzień zajmuje się warunkami zabudowy i planami zagospodarowania przestrzennego w jednej z polskich gmin.

Po godzinach pracy prężnie rozwija swoją działalność w internecie i poza nim, w której skupia się na pomocy w przekształcaniu działek oraz edukacji w dziedzinie planowania przestrzennego. Ponadto stara się również zmieniać negatywne postrzeganie urzędników. Od niedawna również bloger.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS