Wykładowca
Krzysztof Derdzikowski
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Jak kupić grunt pod inwestycję, a jakich gruntów unikać?

Ci, którzy zajmują się nieruchomościami twierdzą, że GRUNT to dobra inwestycja, zwłaszcza w obecnych czasach. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ ziemi na Ziemi jest określona ilość. Ekspert od gruntów, Krzysztof Derdzikowski zdradza jakie grunty warto kupować i poddaje pod wątpliwość kwestię: czy są w ogóle grunty, których trzeba unikać. Jedno z najlepszych szkoleń jakie mieliśmy dotychczas w 2022 r..

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jakie grunty kupić, a jakich unikać? Czy są grunty, których nie warto kupować bez względu na ich cenę? Jeśli tak, to w jaki sposób je rozpoznać.

  • Gdzie szukać gruntów pod inwestycję? Czy w obecnej sytuacji da się znaleźć dobry grunt do zakupu, a jeśli tak, to gdzie go szukać? Czy znalezienie dobrej działki jest trudne?

  • Jak uzyskać MPZP? Czy uzyskanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zawsze gwarantuje dobry zarobek na inwestycji w grunty? Dlaczego czasem grunt bez planu jest lepszą alternatywą?

  • Jak zmienić sposób użytkowania działki? Czy odrolnienie jest konieczne za każdym razem, gdy zmieniamy sposób użytkowania działki?

  • Jak ocenić potencjał działki? Jak wybrać działkę, o którą klienci będą się bić??
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Krzysztof Derdzikowski

ESKPERT OD INWESTOWANIA W GRUNTY

Z rynkiem nieruchomości związany od 2006 roku. Doświadczenie zbierał podczas pracy dla największego biura nieruchomości w kraju, jak i podczas rozwijania lokalnych oddziałów kilku nowych firmy w branży.

Pierwszą firmę założył z kolegą w czasie kryzysu na rynku gruntów. Inwestorów na rynku, zarabiający na działkach rolnych. Pomaga swoim klientom obracać ziemiami rolnymi.

Aktualnie Manager Ds. Strategii I Relacji Inwestorskich w Tur Nieruchomości. Autor branżowych tekstów i poradników w lokalnych mediach internetowych oraz drukowanych.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS