Wykładowca
Jarosław Gulewski
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Zapoznaj się z kursem "DROGA DEWELOPERA"

Jedyny w Polsce tego typu program on-line, który ze względu na unikalną konstrukcję łączy w sobie elementy nauki on-line i off-line w bardzo skuteczny sposób. To krok po kroku cały proces, który musi znać zarówno początkujący deweloper jak i doświadczony inwestor.


Czego nauczysz się z kursu "DROGA DEWELOPERA":


  • Ten obszerny 8- tygodniowy program onlinekrok po kroku pokaże Ci jak zrealizować swoją inwestycję deweloperską. Nawet jeśli jesteś na początku swojej drogi.
  • Poznasz cały proces, z praktycznymi przykładami i pracami domowymi, które będziesz mógł ze mną omówić podczas spotkań online.
  • Dowiesz się jak najskuteczniej wdrożyć ten system u siebie.
  • Poznasz najlepsze strategie i praktyki deweloperskie pod okiem Twojego mentora - Jarka Gulewskiego.
  • Otrzymasz dostęp do aktualizacji materiałów i nowych bonusów bez dodatkowych opłat.
  • Jaki koszt m2 PUM w miastach wojewódzkich jest akceptowalny przy zabudowie szeregowej.
  • Poznasz od podszewki triki jakie można zastosować w deweloperze i zarobić kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy więcej na inwestycjach.


PROWADZĄCY - Jarosław Gulewski

DEWELOPER Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM

Nieruchomości są jego największą pasją, którą realizuje od ponad 14 lat. Swoją pierwszą działkę pod inwestycję deweloperską kupił w 2006 roku, od tamtego czasu samodzielnie realizuje kilka projektów deweloperskich jednocześnie – od domów jednorodzinnych, lokali usługowych po zabudowę wielorodzinną.

Na swojej drodze spotkał się z wieloma możliwymi wyzwaniami jakie mogą przytrafić się podczas realizacji inwestycji. Uwielbia maksymalizować zyski i pokazywać najkrótszą drogę od zakupu działki przez optymalne jej zabudowanie po rentowną sprzedaż lokali.

Sam obecnie prowadzi trzy inwestycje na ponad 70 lokali.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS