Wykładowca
Jacek Kubrak
Wykładowca
Tomasz Burcon

Jak mądrze zarabiać w czasach kryzysu ?

Szkolenie to, przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak uchronić własny kapitał przed kryzysem. Nawet, jeśli Twój kapitał jest jeszcze skromny. Powiemy o rzeczach ważnych dla początkujących inwestorów, jak i osób, które mają już pewne doświadczenie. Nasi eksperci już 2 lata temu przewidzieli obecny kryzys. Nie używając do tego magicznej kuli, ale z pomocą zmysłu obserwacji i analizy danych. Jak to możliwe? Jeśli Cię to ciekawi, to znaczy, że jest dla Ciebie.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak przewidywać nadchodzące zmiany koniunktury?
  • Jak w praktyce możesz przygotować się na zmianę?
  • Rynek nieruchomości: kupować czy sprzedawać?
  • Jakie rozwiązania na trudne czasy: wynajem krótko- czy długoterminowy?
  • Czy rozwiązania mieszane są dobrym pomysłem i jak na tym korzystać?
  • Jak pozyskiwać klientów w czasie kryzysu?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Jacek Kubrak

PRZEDSIĘBIORCA, INWESTOR, MÓWCA MOTYWACYJNY

Przedsiębiorca, inwestor i mówca motywacyjny w jednym. Inwestowania uczył się już na początku lat 90., kiedy wystartowała polska giełda. Przekonuje kolejne pokolenia przedsiębiorców, że inwestowanie to nie tylko suche liczby, że inwestowanie jest nierozerwalnie związane z emocjami, stresem i lękiem.

Pokazuje, jak radzić sobie z destrukcyjnymi emocjami i budować pewność siebie na rynku inwestorskim. Jest przekonujący i dla założycieli niewielkich start-upów i dla menedżerów wielkich korporacji. Doradza jednym i drugim.

Tomasz Burcon

PRZEDSIĘBIORCA

Człowiek legenda w branży nieruchomości. Jako pierwszy w Polsce stworzył spójny system CRM do obsługi tej branży. Nie tylko aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości, ale także podpowiada jak skutecznie budować swój biznes z pomocą Internetu i social mediów.

Od lat dzieli się swoim inwestorskim doświadczeniem dotyczącym zwiększania pasywnych dochodów. (Czyli jak skutecznie zarabiać, nie tracąc przy tym zdrowia). Jeden z liderów Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które skupia właścicieli nieruchomości i uczy, jak radzić sobie na rynku najmu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS