Wykładowca
Martyna Szczawińska
Kategoria
Remonty i homestaging
Ocena:

Jak przygotować kawalerkę na sprzedaż

Masz do sprzedaży czy wynajęcia kawalerkę? Ten materiał jest właśnie dla Ciebie! Martyna Szczawińska, Home Stager - opowie co zrobić żeby zoptymalizować przestrzeń kawalerki przygotowując ją do sprzedaży i dzięki temu osiąnąć maksymalną cenę.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Na czym polega homestaging?
  • Kiedy się rozpoczyna?
  • Skąd czerpać inspiracje?
  • Na co zwrócić uwagę, podczas planowania homestagingu?
  • Jakie są różnice między homestagingową strategią sprzedaży a wynajmu?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Martyna Szczawińska

HOME STAGER

Współpracują ze mną zarówno klienci i inwestorzy indywidualni jak i osoby z branży biznes (osoby handlujące mieszkaniami, deweloperzy, firmy inwestujące w mieszkania na wynajem czy przedsiębiorcy prowadzący biura/lokale gdzie pojawiają się interesanci).

Dzięki współpracy ze mną osoby te szybciej znajdują swoich nabywców nieruchomości, sprzedają je w dobrej cenie i wynajmują je z sukcesem.

Możesz również spotkać mnie na spotkaniu Mieszkanicznika Toruń, gdzie od kilku lat z sukcesem prowadzę spotkania dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości i bezpiecznym wynajmem (https://mieszkanicznik.org.pl/torun).

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS