Wykładowca
Tomasz Burcon
Wykładowca
Agata Krężel
Wykładowca
Piotr Dybiec

Szkolenie Najem Krótkoterminowy - POZIOM ZAAWANSOWANY

Całodniowe szkolenie dotyczące najmu krótkoterminowego. Tomek Burcon wraz z dwoma ekspertami wprowadza uczestników szkolenia w tajniki najmu krótkoterminowego na poziomie ekspert.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Fotografia i homestaging nieruchomości.
  • Jakich narzędzi użyć, aby najem stał się binesem.
  • AIRBNB i Booking.com na co uważać.
  • Negatywny komentarz - jak sobie z tym radzić
  • Channel Manager - narzędzie do zarządzania najmem krótkoterminowym
  • SELF CHECK-IN - Bezobsługowa recepcja
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Tomasz Burcon

PRZEDSIĘBIORCA, EKSPERT FOTOGRAFII NIERUCHOMOŚCI

Absolwent IT na PG od 1996 roku związany z branżą nieruchomości – marketing internetowy (www, SEO, SEM, fotografia, hosting) dla: apartamentów, hoteli, biur nieruchomości (stworzył pierwszy w Polsce CRM dla branży nieruchomości i pierwszy portal ogłoszeń drobnych). Od 2012 roku inwestuje w nieruchomości.

Agata Krężel

HEAD OF IDOSELL BOOKING

Od kilku lat aktywnie uczestniczy w rozwoju najpopularniejszego wśród zarządców apartamentów oraz obiektów noclegowych w Polsce Channel Managera - IdoSell Booking. Na co dzień kieruje działem sprzedaży oraz wsparcia technicznego, dzięki czemu ma bieżący kontakt branżą noclegową oraz jej potrzebami.

Piotr Dybiec

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL PINMASTER

Inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe na wynajem krótko- i długoterminowo. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji. Od ponad 20 lat zawodowo związany z branżą telekomunikacyjną i IT w zakresie realizacji skomplikowanych projektów transformacyjnych i wdrożeniowych z obszaru IT i sieci telekomunikacyjnych w kraju i za granicą.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS