Wykładowca
Roland Szczepankiewicz
Wykładowca
Jacek Kubrak
Wykładowca
Magdalena Tylipska

Pandemia koronawirusa oczami ekspertów

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Ronalda Szczepankiewicza, Jacka Kubraka i Magdę Tylipską. Ronald jest ekspertem od kredytów hipotecznych, Jacek Kubrak doświadczonym inwestorem patrzaym na rynki w dłuższym horyzonie czasowym, a Magdalena Tylipska - Radcą prawnym. Podczas szkolenia eskperci rzeczowo odpowiedzieli na pytania: Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym? Jak wyglądają cykle inwetycyjne i co nas czeka w następnych 10-ciu latach oraz jaka jest odpowiedzialność Skarbu Państwa z tytułu Legalnego czasowego ograniczenia działalności gospodarczej. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak wygląda rynek kredytów hipotecznych w czasie pandemii.
  • Jak spojrzeć na rynki inwestycyjne na "dłuższą metę".
  • Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym?
  • Jak wyglądają cykle inwetycyjne i co nas czeka w następnych 10-ciu latach.
  • Jaka jest odpowiedzialność Skarbu Państwa z tytułu Legalnego czasowego ograniczenia działalności gospodarczej.
Oglądaj wszystkie materiały
Zacznij teraz
Dostęp do wszystkich kursów
249,75 zł miesięcznie

Dostęp tylko do tego kursu


Roland Szczepankiewicz

PREZES ZARZĄDU RM KREDYTY

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

Jacek Kubrak

INWESTOR

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS