Wykładowca
Roland Szczepankiewicz
Wykładowca
Jacek Kubrak
Wykładowca
Magdalena Tylipska

Pandemia koronawirusa oczami ekspertów

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Ronalda Szczepankiewicza, Jacka Kubraka i Magdę Tylipską. Ronald jest ekspertem od kredytów hipotecznych, Jacek Kubrak doświadczonym inwestorem patrzaym na rynki w dłuższym horyzonie czasowym, a Magdalena Tylipska - Radcą prawnym. Podczas szkolenia eskperci rzeczowo odpowiedzieli na pytania: Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym? Jak wyglądają cykle inwetycyjne i co nas czeka w następnych 10-ciu latach oraz jaka jest odpowiedzialność Skarbu Państwa z tytułu Legalnego czasowego ograniczenia działalności gospodarczej. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak wygląda rynek kredytów hipotecznych w czasie pandemii.
  • Jak spojrzeć na rynki inwestycyjne na "dłuższą metę".
  • Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym?
  • Jak wyglądają cykle inwetycyjne i co nas czeka w następnych 10-ciu latach.
  • Jaka jest odpowiedzialność Skarbu Państwa z tytułu Legalnego czasowego ograniczenia działalności gospodarczej.
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Roland Szczepankiewicz

PREZES ZARZĄDU RM KREDYTY

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

Jacek Kubrak

INWESTOR

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Magdalena Tylipska

RADCA PRAWNY

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom, prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS