EKSPERCI STOWARZYSZENIA


Pandemia koronawirusa oczami ekspertów
 

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Ronalda Szczepankiewicza, Jacka Kubraka i Magdę Tylipską. Ronald jest ekspertem od kredytów hipotecznych, Jacek Kubrak doświadczonym inwestorem patrzaym na rynki w dłuższym horyzonie czasowym, a Magdalena Tylipska - Radcą prawnym. Podczas szkolenia eskperci rzeczowo odpowiedzieli na pytania: Czy dalej można kupić nieruchomość finansując się kredytem mieszkaniowym? Jak wyglądają cykle inwetycyjne i co nas czeka w następnych 10-ciu latach oraz jaka jest odpowiedzialność Skarbu Państwa z tytułu Legalnego czasowego ograniczenia działalności gospodarczej. Spotkanie prowadził Robert Kuliga, lider oddziału warszawskiego.

Dostęp do wszystkiego PROMOCJA 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)

Dostęp tylko do tego kursu

PRELEGENCI SZKOLENIA

Ronald Szczepankiewicz - Prezes Zarządu RM Kredyty

Współwłaściciel RM KREDYTY. Zwolennik wolności finansowej, dzięki inwestowaniu w wynajem mieszkań. Od lat aktywnie oraz pasywnie inwestuje w nieruchomości, co zagwarantowało mu niezależność finansową. Prywatnie posiada w portfelu inwestycyjnym kilkanaście nieruchomości, wynajmowanych za pośrednictwem spółki Vestoria, której również jest współwłaścicielem.

Doświadczenie zdobywał współpracując bezpośrednio z setkami Inwestorów, oraz osób szukających kredytu na własne cele mieszkaniowe. Ekspert od finansowania, a zarazem absolwent szkoleń z inwestowania w nieruchomości prowadzonych przez Piotra Hryniewicza w Poznaniu. Na przestrzeni lat pracował dla takich firm jak Expander Advisors oraz ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, odbywając łącznie ponad 3000 osobistych spotkań z Klientami.

Autor pozycji „Tajna Broń Kredytobiorcy”, bestselleru wśród kredytobiorców i pierwszej w Polsce książki, łączącej tematykę nieruchomości oraz kredytów hipotecznych.

Jacek Kubrak - doświadczony inwestor

Jacek Kubrak jest aktywnie działającym inwestorem na rynku finansowym już od 1992 roku.

Twórca innowacyjnych projektów inwestycyjnych oraz rozwiązań technologicznych. Współpracował z firmami inwestycyjnymi Private Equity oraz Venture Capital tworząc struktury finansowe transakcji przejęć oraz realizując projekty doradczo-menedżerskie oparte na innowacji i wdrożeniach nowych technologii.

Kluczowe przedsięwzięcia gospodarcze Creotech Instruments S.A., Scan Computer Data Sp. z o.o. System, System 3000 S.A., SterProjekt S.A., Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Contango S.A. Ukończył Akademię Górniczo Hutniczą w Krakowie oraz podyplomowe studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest także absolwentem programów menedżerskich IESE Business School, Harvard Business School oraz INSEAD Business School.

Magdalena Tylipska - Radca prawny

Prowadzi interdyscyplinarną Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych. Specjalizuje się w procesach sadowych , w pomocy Frankowiczom,  prawie kontraktowym i nieruchomościach. Ukończyła podyplomowe studia uniwersyteckie z zakresu Prawa Unii Europejskiej oraz Mediacji Posiada doświadczenie w obsłudze sektora publicznego.

Współpracuje z prywatną uczelnią ASBIRO oraz jest ekspertem i partnerem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. 

Kancelaria od kilku lat wspiera ogólnopolskie Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

CZAS TRWANIA 191 minut

Eksperci Mieszkanicznika - Pandemia koronawirusa oczami ekspertów
  • Robert Kuliga - Ważne informacje
  • Ronald Szczepankiewicz - Rynek kredytów mieszkaniowych i innych w czasach pandemii
  • Jacek Kubrak - Krach, recesja, sytuacja gospodarcza świata
  • Magdalena Tylipska - Umowy w koronie - zobowiąznia w czasach nadzwyczajnych
Dostęp tylko do tego kursu
Dostęp do wszystkich kursów PROMOCJA TYLKO TERAZ od 99zł miesięcznie (rozliczane rocznie)