Wykładowca
Paweł Preisner
Kategoria
Deweloperka
Ocena:

Od zera do dewelopera - edycja 2020

Szkolenie lokalne Mieszkanicznika on-line na którym gościliśmy Pawła Preisnera. Paweł jest deweloperem. Na szkoleniu opowiada o swoich porażkach i sukcesach w obszarze nieruchomości. Pokazuje całą ścieżkę jak zaczynał, jak biznes rósł i ile pieniędzy udawało się zarobić. A wszystko zaczęło się od... Wyjątkowo wartościowy webinar, zwłaszcza dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z deweloperką. Spotkanie prowadził Jeremiasz Gorzędowski, lider oddziału z Łodzi.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak zacząć przygodę z deweloperką?
  • Jaki powinien być sposób myślenia dewelopera?
  • Jak przygotować się do bycia developerem?
  • Jaką ziemię kupić pod inwestycję? Na co zwrócić uwagę?
  • Na co szczególnie uważać przy współpracy z architektem do współpracy
  • Hejt na dewelopera, jak sobie z tym radzić?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Paweł Preisner

DEWELOPER

Z wykształcenia ekonomista, w deweloperce od 15 lat. Właściciel prężnie działającej firmy deweloperskiej Szklane Tarasy oraz Hotelu Bacówka Radawa & SPA****. Jego inwestycje: ST Tower, Zig Zak House, osiedle Strażacka są wielokrotnie wyróżniane jako perełki architektoniczne w Rzeszowie. Autor książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować”, która została wydana w październiku 2018 roku.

Nie chodzi do roboty, tylko do pracy, która jest jego pasją. Oddał do użytkowania setki mieszkań i jeden hotel. Doświadczenia wyniesione z kilkunastu lat prowadzenia działalności na rynku nieruchomości, pozwoliły na zebranie wiedzy, którą podzieli się podczas swojego wykładu. Każdą nieruchomość traktuje z należytym, indywidualnym podejściem i możliwością wydobycia z niej walorów, którymi będą się cieszyli nowi właściciele.

Na swoim koncie ma rekord Podkarpacia – sprzedanie całej inwestycji w 2 tygodnie. Inwestycje dewelopera Szklane Tarasy zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami - Lider regionu, Luksusowa marka roku, Złota Villa, Budowa Roku Podkarpacia 2018 dla inwestycji ST Tower oraz Człowiek sukcesu dla Pawła Preisnera.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS