Wykładowca
Grzegorz Grabowski
Kategoria
Finansowanie i podatki
Ocena:

Podatki na poziomie EKSPERT

Szkolenie zaprojektowane zostało z myślą o osobach, które chcą z najmu nieruchomości zbudować solidny biznes. Obejmuje zaawansowaną wiedzę z zakresu podatków, form opodatkowania , rozliczeń z najemcami oraz przychodów i kosztów.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Sposoby rozliczania najmu
  • Kasa fiskalna i faktury w najmie
  • Jak określić wartość początkową
  • Akt notarialny oraz kiedy warto założyć działalność gospodarczą?
  • Sposoby rozliczania podnajmu, sp z o.o. vs. sp. komandytowa
  • Przychody i koszty w podnajmie
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Grzegorz Grabowski

EKSPERT OD PODATKÓW W NIERUCHOMOŚCIACH

Założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl Biuro Rachunkowe obsługuje klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne.

Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi i ich wynajmem, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym.Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilku tysięcy egzemplarzy.

Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania najmu, podnajmu i handlu mieszkaniami. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadzi podnajem długoterminowy, na swoim koncie ma również flipy.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS