Wykładowca
Piotr Hryniewicz
Kategoria
Umiejętności ogólne
Ocena:

Sposoby na inwestowanie w Nieruchomości.

Rynek nieruchomości, to bardzo szeroki i różnorodny obszar, na którym każdy może znaleźć, najlepszy dla siebie, sposób inwestowania. Dobre rozpoznanie metod inwestycyjnych i dopasowanie ich do swoich potrzeb oraz możliwości to połowa sukcesu. Jak odnaleźć swoją drogę? Czym jest aktywne i pasywne inwestowanie? Która z metod jest najbardziej rentowna, a która najbardziej bezpieczna? Tego między innymi dowiesz się z poniższego szkolenia on-line „Sposoby na Inwestowanie w Nieruchomości”.

Czego nauczysz się z tego materiału?


  • Jak obecnie można finansować nieruchomości?
  • Jaka jest rentowność różnych rodzajów inwestycji, czyli ile możesz na tym zarobić?
  • Co zrobić, żeby zautomatyzować swoje działania w nieruchomościach?
  • Jaką formę działalności wybrać w zależności od rodzaju inwestycji?
  • Jakie są sposoby aktywnego i pasywnego inwestowania?
  • Przy którym flipie musi być założona JDG?
  • Jaki rodzaj działalności jest przy inwestowaniu najbardziej zyskowny?
Oglądaj TERAZ wszystkie szkolenia
w PROMOCYJNEJ CENIE!
Dostęp do NAJNOWSZYCH materiałów ze szkoleń lokalnych, stacjonarnych, webinarów, kongresów Mieszkanicznika - TYLKO - 49,97 zł miesięcznie!*
WAŻNE! Możesz przerwać subskrypcję w dowolnym momencie.
*Standardowa cena za miesiąc subskrypcji poza promocją wynosi 397 zł.


Piotr Hryniewicz

DOŚWIADCZONY INWESTOR

Inwestor i twórca projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, który swoją przygodę inwestycyjną rozpoczął w 2004 r., inwestując w mieszkania, domy, działki rolne i budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, a nawet lasy, skutecznie powiększając swój portfel aktywów. Analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji, cały czas poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości i to wówczas, w 2006 r., zrodziła się koncepcja wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a którą Piotr od 2009 r. rozszerzył o podnajmowanie mieszkań.

Na swoim koncie ma on również zakup ponad 270 nieruchomości, które początkowo nabywał, wykorzystując własny kapitał, a od 2012 r. współinwestując z prawie 300 wspólnikami w ramach spółki Inwestycje Hryniewicz.pl i działając na znacznie większą skalę w całej Polsce, generując ponadprzeciętne zyski i dostarczając świetnie przygotowane mieszkania do zamieszkania lub na cele inwestycyjne. Słynie z analitycznego podejścia oraz wykorzystania autorskich narzędzi do kalkulacji opłacalności inwestycji, a także rozwiązań z zakresu optymalizacji działalności inwestycyjnej.